Служба метрологічної повірки
"Еталон Стандарт"
Замовити повірку лічильників води:
+38 (099) 162 0000 Viber; +38 (068) 162 0000

Повірка лічильників води

Повірка лічильників без демонтажу – це швидко та комфортно!

Швидкими темпами зростає інтерес до послуги повірки на дому. Швидкий, зручний, економний у часі спосіб не залишає жодних сумнівів аби не скористатись такою пропозицією. Комфорт повірки у такий спосіб полягає перш за все у тому, що виключає потребу у знятті пломбуючого матеріалу контролюючих установ та демонтажу лічильників. Ви зовсім позбавлені клопоту пошуку майстра для зняття лічильників, витрати часу на транспортування Ваших лічильників до повірочних лабораторій, кінцевого їх опломбування, а головне – додаткових фінансових навантажень!

Замовити послугу повірки лічильників у нас – це надзвичайно зручно та надійно! Замовлення Ви можете залишити на нашому сайті або безпосередньо по телефону. Про візит техніка для повірки Вас обов’язково повідомить менеджер за добу до його приходу, а також точний час його приходу! Процес повірки одного лічильника займає лише пів години часу! Підчас повірки технік підключає сертифіковану ручну установку АС-П до найближчого проливного крана та встановлює відеокамеру на сам лічильник. Для визначення робочого стану лічильника через установку та лічильник проливається до 20-и літрів води.
Після закінчення повірки технік залишає Вам Акт виконаних робіт (юридичний документ) і рахунок на оплату послуги. Оплатити послугу повірки Ви маєте можливість у будь-який зручний для Вас спосіб:
• через касу будь-якого банку;
• через айбокс будь-якого банку;
• через додаток Приват 24;
• через QR код, який вказаний на рахунку та в Акті виконаних робіт.
Термін рахунка на оплату за послугу повірки складає не більше 3-х діб. Виготовлення документів по повірці відбувається протягом п’яти робочих днів з моменту оплати. Про готовність документів Вас обов’язково поінформує менеджер нашого товариства.
Візьміть до уваги, що повірити лічильник у спосіб «без демонтажу та розпломбування» (на дому) можна за умови:
• наявності води у мережі водопостачання;
• хорошого тиску води у момент повірки;
• справного сантехнічного обладнання.

Телефонуйте нам! Замовляйте зручну послугу повірки у зручний для Вас спосіб.
Менеджери нашого товариства дадуть Вам відповіді на усі Ваші хвилюючі запитання!

Працюємо з повагою до кожного з ВАС.

Ми на карті