Служба метрологічної повірки
"Еталон Стандарт"
Замовити повірку лічильників води:
+38 (099) 162 0000 Viber; +38 (068) 162 0000

ПОСЛУГИ САНТЕХНІКА

Сантехнічне обладнання – це одне із витворів людини, яке на сьогодні є невід’ємною складовою комфорту нашого життя. Одні з них від моменту монтажу слугують нам протягом досить тривалого часу і є прихованими від очей, інші – це майже витвори мистецтва і додають неабиякий лоск у інтер’єр наших помешкань! Та, незважаючи на таку відмінність, одні й інші вимагають спеціальних знань та навиків у встановленні аби їх експлуатація у повсякденному житті не завдавала клопоту.

Поринувши у різноманіття пропозицій на ринку сантехніки, ми завжди маємо великий вибір: виробника, кольору, ціни, а особливо форм, що робить нас та наш інтер’єр індивідуальним.

Саме розмаїття форм, видів стикування, різьби на сьогодні створює неабиякі незручності при самостійному монтажі сантехніки, що вимагає насамперед наявності значної кількості різних інструментів. Неякісне монтування це завжди причина швидкого зношування сантехніки та найгірше – неприємних ситуацій через затоплення сусідів, наприклад.

Отож, аби дорога сантехніка слугувала довго, а Ваше життя не перетворилось на постійний ремонт, радимо звертатись за допомогою до кваліфікованих спеціалістів нашого товариства. Перед виконанням складних сантехнічних робіт (врізка у водо-/тепломережу; повна заміна чавунних труб на металопластикові; монтаж мережі «з нуля»……і т.д.) обов’язково організовується виїзд майстра для попередньої оцінки об’єму робіт, надання консультацій щодо вибору матеріалу, виробника, найбільш практичного економного способу проведення робіт і таке інше. За вашим зверненням буде швидко організовано виїзд майстра у зручний для Вас час! Сантехнічні роботи будь-якої складності виконуються спеціалістами нашого товариства дуже якісно та надійно. На усі виконані роботи Вам обов’язково буде виданий гарантійний лист. Гарантія робіт – спокій Вашого життя!

Зробити у своєму домі будь що своїми руками це завжди приємно і цінно, та чи варто у сьогоднішньому шаленому ритмі життя витрачати час на експерименти, пошук безлічі потрібних інструментів для виконання робіт та вільного часу!

З нами Ви завжди отримаєте послуги по сантехнічних роботах будь-якої складності швидко, якісно, кваліфіковано та з гарантією на роботи!

Лише з нами Ваше життя буде завжди комфортним!

ВИКЛИК МАЙСТРА

Кваліфікована консультація менеджера
Виїзд майстра у зручний для Вас час
Попередня оцінка роботи та складання кошторису
Гарантія якості виконаних робіт

Ми на карті